سمساری آنلاین و ضایعات و خریدار لوازم منزل

سمساری بازار فروش کالاهای دست دوم، حالا با گسترش استفاده از اینترنت بین خانواده‌های ایرانی، سمساری‌های آنلاین رونق گرفته و کسب و کار یکی از قدیمی‌ترین مشاغل ایران را با رکود سنگینی مواجه کرده است. حالا افراد به جای چانه زدن با سمسارها برای فروش کالا یا دور ریختن لوازم اضافه‌شان، آن را با کمترین هزینه آگهی کرده و ظرف چند ساعت می‌فروشند. این موضوع بازار سمساری‌های فیزیکی را کساد کرده است و آنها برای مواجهه با رقیب مجازی قدرتمندشان، راهکار معامله در محل را در پیش گرفته‌اند تا شرایط خرید و فروش آسان‌تری برای شهروندان ایجاد کنند. از آن سو در سمساری‌های مجازی نیز دنیای جالبی وجود دارد. آگهی‌هایی از دورترین شهرهای ایران که همه چیز را برای فروش عرضه کرده‌اند، از خروس چشم ساعتی پا سبز و دندان مصنوعی تا سکه تاریخی دوره صفوی.09197684121-09905595652

سمساری

 سمساری محلی است که در آن کالاهای دست دوم خرید و فروش می شوند . اکثر مردم حداقل یک بار به سمساری مراجعه کرده اند .هنگامی که نیاز است کالایی با قیمت مناسب خریداری کنند و یا زمانی که نیاز باشد وسایل منزل و اداره را تعویض کنند اولین محلی که به ذهنشان می رسد سمساری است . با توجه به کمبود وقت و ترافیک در سطح شهر تهران پیدا کردن سمسار گاهی اوقات کاری دشوار و زمان بر خواهد بود اما نیازی نیست نگران ان موضوع باشید کافی است با ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن در هر جای تهران که هستید به محل مورد نظر شما بیایم و کالای شما را با قیمت مناسب خریداری کنیم .

 1. خریدار انواع تلویزیون
 2. خریدار انواع اجاق گاز
 3. خریدار انواع فرش دستباف
 4. خریدار انواع یخچال
 5. خریدار رادیو های و گرام
 6. خریدار انواع سرویس خوابخریدار انواع مبلمان
 7. خریدار انواع تابلو فرش
 8. خریدار انواع کریستال قدیمی
 9. خریدار ظروف قدیمی و لوکس
 10. خریدار انواع ماشین لباسشویی
 11. خریدار انواع سماور

خریدار کلیه لوازم منزل در سراسر تهران فرشهای ماشینی و دستیاف - لوازم اشپزخانه لوازم چوبی خورده ریز حتی انباری
سمساری نارمک , (تمام نقاط) (بدون تعطیلی) , خریدار کلیه لوازم منزل و ضایعات
با سابقه ۱۵ سال ثابت کرده ایم که بهترین خریدار در سریعترین زمان ممکن هستیم
فوری -منصف با یک تماس در محل شما حاضر می شویم

بهترین خریدار در سریعترین زمان ممکن هستیم
بازدید و قیمت گذاری رایگان
سمساری تهران بهترین خریدار فرش و لوازم منزل شما در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت
• با ۱۲ سال سابقه گرانبها ثابت کرده ایم که بهترین سمساری تهران در امر خریدار لوازم و اثاثیه منازل شما در سریعترین زمان ممکن هستیم
• بازدید و قیمت گذاری رایگان با اولین تماس
• فوری و شبانه روزی در تمام مناطق تهران و کرج -منصف با یک تماس در محل شما حاضر می شویم.
خریدار مبلمان استیل – مبلمان خارجی ایرانی- سرویس خواب- لوازم چوبی- یخچال ساید باید ساید- تلویزین های LCD -ماشین لباس شویی-ماشین ظرف شویی-فرش ابریشمی- فرش دستباف -تابلو فرش ظرف قدیمی انتیک- اجناس قدیمی و غیره ظروف قدیمی-

 خریدار لوازم منزل
لوستر-فرش دستی-مبلمان
خریدار مبلمان دست دوم -خریدار لوازم چوبی- خریدار مبلمان خارجی تمام نقاط تهران -خریدار سرویس خواب خارجی- خریدار بوفه امریکایی- لوازم چوبی امریکایی- خریدار میز صندلی- خریدار کلیه لوازم منزل
لوستر-فرش دستی-مبلمان
اولین و بهترین سمساری و خریدار لوازم دست دوم -خریدار لوازم چوبی- خریدار مبلمان- خریدار تلویزیون LED و LCD خریدار فش دستباف-خریدار لوازم برقی -خریدار لوازم گازی – خریدار لوازم چوبی و ظروف قدیمی و بلور و کریستال- خریدار مبلمان استیل- سرویس خواب -آینه و شمعدان- خریدار لوازم آنتیک -لوازم قدیمی- لوستر- تابلو فرش- ۱۰۰ درصد بالاتر خریدار اجناس دست دوم منزل
خریدار لوازم دست دوم
مبلمان دست دوم در تمام مناطق تهران با بهترین قیمت و بهترین خدمات
بهترین خریدار انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و یخچال فریزر و ماکروفر
فروش چینی آلات و کریستال و خرده ریز انباری و آشپزخانه

انواع ضایعات چیست؟

 1. ضایعات ساختمانی:ضایعات ساختمانی را می‌توان به صورت پسماندهای برجای مانده در جریان تخریب یا بازسازی یک ساختمان تعریف کرد که باعث می‌شود امکان استفاده مجدد از آنها فراهم شده و به نوعی بخشی از خسارت‌های کلی جبران شود. در مورد یک ساختمان مواردی مانند نخاله‌های ساختمانی مطرح می‌شود که بخش عمده آن راه بتن خرد شده و بلوک و آجر تشکیل می‌دهند. اگرچه در مورد این ضایعات ساختمانی امکان بازیافت نیز وجود دارد، اما عمده آن به صورت ماده دفعی بوده و باید به یک فضای دور و خارج از منطقه مسکونی انتقال داده شود.اما، نکته‌ای که ضایعات ساختمانی را جذاب می‌کند و حتی افراد صاحب پروژه نیز نسبت به آن امیدوار هستند این است که امکان استفاده از قراضه‌های مختلف آن مانند قراضه آهن، مس، آلومینیوم و چدن وجود دارد؛ به طوری که افراد و شرکت‌های بسیاری به خرید آنها متمایل هستند. بازیافت این قراضه‌ها کمک می‌کند که بخشی از هزینه اولیه‌ای که فرد برای خرید آنها پرداخته است جبران شود و از سوی دیگر به برنامه‌های بلند مدت کشوری و دولتی نیز کمک می‌شود. نکته جالب در مورد این مواد بازیافتی این است که همه‌ی آنها در جریان این تحقیق را در جریان گذشت زمان تغییر چندانی نداشتند و حالت اولیه آنها حفظ شده است.
 2. ضایعات آهن :ضایعات آهن مهمترین و اصلی‌ترین بخش بازمانده از جریان تخریب یک ساختمان است می‌تواند بخش عمده‌ای از هزینه صورت گرفته در جریان ساخت را جبران کنند. خوشبختانه ساختار آهن به شکلی است که استفاده از آن برای پروژه‌های بلند مدت امکان پذیر است و معمولاً خوردگی کامل آن به یک پروژه‌ی زمانی بسیار طولانی نیاز دارد. بنابراین زمانیکه یک پروژه تخریب می‌شود و امکان بازیافت آهن استفاده شده در آن فراهم می‌شود، اگر از تخریب ظاهری آن بگذریم، می‌توان گفت که ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی آن تا حدود بالایی حفظ شده و تنها بخشی از قسمت‌های سطحی آن از بین رفته است.
 3. البته ضایعات آهن فقط به آهن آلات باقی‌مانده از جریان تخریب ختم نمی‌شوند و ممکن است در طول زمان مختلف برخی از وسایل خانه قدیمی شده و یا با تجهیزات جدید و مدرن جایگزین شود. به همین دلیل می‌توان آنها را نیز بازیافت کرد و از هزینه به دست آمده از آن استفاده کرد.
 4. ضایعات آلومینیوم:اگر بخواهیم ضایعات آلومینیوم را فقط به جریان ساخت و ساز و تخریب یک ساختمان ربط دهیم، می‌توان گفت که تنها بخشی از آن از این حوزه به دست می‌آید. در حقیقت اگر به ساختمانهای اطراف خود نگاهی بیاندازیم، متوجه می‌شویم که تنها بخش‌هایی مانند درب و پنجره و شاید چند ابزار خانگی از آلومینیوم ساخته شده باشند. این در حالی است که در سایر بخش‌های صنعتی و به خصوص حوزه حمل و نقل درصد استفاده از آلومینیوم بسیار بیشتر بوده و امکان بازیافت آنها نیز بیشتر است. به همین دلیل می‌توان ادعا کرد که ضایعات آلومینیوم از بخش‌های مختلفی گرد آوری می‌شود که حوزه ساختمان و حوزه حمل و نقل اصلی‌ترین تولید کننده آنها به شمار می‌رود.بزرگ‌ترین مزیت آلومینیوم این است که در اثر واکنش با اکسیژن هوا تولید یک لایه چسبنده و نفوذ ناپذیر می‌کند که از خوردگی لایه‌های زیرین جلوگیری می‌کند و در نتیجه آلومینیوم برای سالهای متمادی قابل استفاده است. بازیافت ضایعات آلومینیوم نسبت به آهن در سطح کیفی بیشتری نصیب فرد می‌کند.
 5. ضایعات مس:ماده مس به دلیل خصوصیات منحصر به فرد خود توانایی بالایی در انتقال حرارت و انتقال جریان الکتریکی دارد. به همین دلیل بیشتر استفاده عمده آن به تولید مسیرهای ارتباطی مانند سیم و همچنین تولید ظروف مسی برمی‌گردد. بنابراین برای بازیافت ضایعات مس می‌توان گفت که این دو مورد منبع اصلی تولید آنها هستند. سیم‌های مسی و حتی ظروف مسی میزان خوردگی بسیار کمی دارند در جریان بازیافت درصد بیشتری از آنها گردآوری می‌شود. این موضوع کمک می‌کند که مس به دست آمده نسبت به مقدار مصرف شده افت چندانی نداشته باشد و بازگشت سرمایه مناسبی نصیب فروشندگان کند.
 6. ضایعات چدن:چدن یک آلیاژ از آهن و فولاد است که درصد کربن بسیار بالایی دارند و عمده مصرف آن به کاربردهای صنعتی مانند تولید دستگاه‌های بسیار بزرگ قطعات خودرو برمی‌گردد. به همین دلیل می‌توان ادعا کرد که بیشترین تولید ضایعات چدن به شرکتهای صنعتی برمی‌گردد که در اثر تخریب تجهیزات و خراب شدن قطعات تولید می‌شود. چدن به دلیل دارا بودن عناصر مختلف نسبت به آهن درصد خوردگی کمتری دارد می‌توان از طریق بازیافت آن، بازگشت سرمایه بهتری را متصور بود. البته حجم پروژه‌های چدن نسبت به قراضه آهن بسیار کمتر است.ضایعات

ضایعات چیست و ضایعاتی کیست؟

شما هم معمولا صبح جمعه با صدای بلندگوی ضایعاتی ها از خواب پا می شید؟! افرادی که به نقل از همون بلندگوها همه چیز رو می خرن و شما رو از شر محصولات یا موادی که نمی خواین، راحت می کنن. از یه قطعه آهن بگیر تا نون خشک و سی دی و روغن و حتی عکس رادیولوژی! ممکنه فکر کنید این کاسب ها درآمد چندانی ندارن و به سختی شکم خودشون و خونوادشون رو سیر می کنن اما سخت در اشتباهید؛ چون میانگین درآمد اون ها ازضایعات چیزی حدود 200 هزار تومن در روزه و تازه از روش های دیگه هم کسب درآمد می کنن. شاید این سوال براتون پیش بیاد که ضایعات دقیقا به چی می گن؟ به دسته ای از محصولات که ویژگی محصول سالم رو ندارن و بعضا دارای ارزش فروش هستن، ضایعات گفته می شه. اتومبیل ‌ها، بعضی لوازم منزل، مصالح ساختمونی و خیلی از مواد دور ریخته شده، همه و همه بخش ‌هایی قابل بازیافت دارن که نسبت به زباله ها، ارزش پولی قابل توجهی دارن. به طور کلی فعالان این صنعت ضایعات بازیافتی رو به چند بخش کلی تقسیم کردن:

    ضایعات فلزی:تقریبا به هر چیز فلزی که عمرش به آخر رسیده و دیگه کاربردی نداشته باشه، ضایعات فلزی می گن. حالا از آهن گرفته تا استیل، چدن، آلومینیوم، مس، برنج، مفرغ، سرب، روی و ... این ضایعات، هم به صورت خام به فروش می رسن و هم در قالب محصولاتی مثل باتری، بطری فلزی نوشابه یا حتی موتور ماشین.هر کدوم شون هم با توجه به نوع کاربرد و آلیاژی که درشون به کار رفته، قیمت های متفاوتی دارن.مثلا مس خالی ارزون تر از مسیه که به صورت کابل مخابراتی فروخته می شه؛ حالا اگه مس به صورت کابلی و قرمز باشه گرون تر هم فروخته می شه. بعضی دسته از ضایعات تنوع قیمت چندانی ندارن مثل آلومینیوم خشک و نرم که قیمت نرم بیشتره.

    ضایعات غیرفلزی:همون طور که از اسمش پیداست، شامل هر چیز غیر فلزی می شه که البته بازه ی بسیار گسترده ای داره. این دسته بندی شامل مواردی مثل پلاستیک و پلیمر، لاستیک، شیشه، کاغذ و کارتن، چوب و تخته، منسوجات و چرم، سنگ و آجر و سرامیک، مواد شیمیایی، روغن، ضایعات کشاورزی و غیره می شه.

شاید در این دسته آشنا ترین ضایعات برای شما، نون خشک باشه که به صورت عمده خرید و فروش می شه یا لوله های پلاستیکی که بسته به جنس پلاستیک، قیمت های متفاوتی داره.

    ضایعات الکترونیک و الکتریکی:هر وسیله ای که به نوعی با برق سر و کار داره، در این گروه قرار می گیره؛ حتی خیلی از سیم و کابل و باتری رو هم در دسته ضایعات اکترونیک قرار می دن تا فلزی. این گروه شامل موبایل و تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر و لوازم جانبی، قطعات برقی صنعتی، وسایل برقی خونگی و دستگاه های فرسوده و اسقاطی می شه.

    محصولات فلزی و غیرفلزی:در واقع این گروه تفاوت چندانی با ضایعات فلزی و غیرفلزی ندارن اما نکته اینجاست که این گروه از محصولات عمر آنچنانی ندارن و یه کالای خاص محسوب می شن که می تونیم دوباره از اون در جایی دیگه استفاده کنیم؛ مثل ریل راه آهن یا میلگرد نوکه با توجه به نوعش به قیمت های مختلفی به فروش می رسه.

در محصولات غیرفلزی هم با همین رویه روبرو هستیم؛ مثل لامپ کم مصرف سالم که دونه ای به فروش می رسن یا انواع گرانول پلاستیکی. بقیه موارد، بیشتر مثل ضایعات بر اساس وزن حساب می شن. البته در این بین هستن محصولاتی که به خاطر نیاز مالی یا کار فوری، هنوز استفاده نشده، به ضایعاتی ها فروخته می شن. لقمه ای بسیار شیرین که احتمالا تا قیمت دهان پر کن نشنون، اون رو نمی فروشن و نگهش می دارن.
فرآیند جمع آوری ضایعات:ضایعات علاوه بر محیط های صنعتی، در نواحی مسکونی هم وجود دارن و اکثرا بعد از جمع آوری در یک محیط باز، انبار می شن. بد نیست بدونید به این دلیل که حجم آهن قراضه ها در این انبارها بسیار بالاست و احتمال حادثه در اثر کند و کاو وجود داره؛ معمولاً انبارهایی که اجازه ی ورود به افراد رو می دن، در ابتدا ازشون تعهد می گیرن و مسئولیت هرگونه حادثه رو به مشتری واگذار می کنن!

در این صنعت خطرات زیادی وجود داره چون در بین این ضایعات، فلزاتی با خواص رادیواکتیو وجود دارن که می تونن منجر به مرگ، صدمه و آسیب های محیط زیستی بشن. دو حادثه یکی در هند و دیگری در برزیل شاهد این مدعا هستن.

مواد سمی مثل آزبست یا موادی مثل بریلیوم، کادمیوم و جیوه می تونن برای کارکنان و محیطی که در اون قرار دارن، خطرات بی شماری ایجاد کنن. علاوه بر این بسیاری از وسایل موجود در این انبارها خطرناک هستن.

این وسایل غول پیکر در ابعادی وسیع و با نیروی بالا، در صورت بی دقتی و اشتباهات انسانی و غیره می تونن زمینه ساز حوادثی جبران ناپذیر باشن.
مزایای بازیافت:بازیافت ضایعات فواید زیادی برای حفاظت از محیط زیست داره: صرفه جویی 70 درصدی در انرژی؛ صرفه جویی 90 درصدی در استفاده از مواد خام؛ 86 درصد آلودگیِ کمترِ هوا؛ 40 درصد صرفه جویی در مصرف منابع آبی؛ 76 درصد کاهش آلودگیِ منابع آب؛ 97 درصد صرفه جویی در استفاده از منابع.

به طور مثال هر تن فولاد که از آهن قراضه بازیافت می شه می تونه 1115 کیلوگرم در مصرف آهن، 625 کیلوگرم در مصرف زغال سنگ و 53 کیلوگرم در مصرف سنگ آهک صرفه جویی کنه؛ این ارقام برای سایر فلزات (فلزات غیر آهنی) به شرح زیره: 90درصد صرفه جویی آلومینیوم؛ 80درصد صرفه جویی مس؛ 60درصد صرفه جویی سرب؛ 70 درصد صرفه جویی روی.

کاربردهای ضایعات چیست؟

 • یکی از پر کاربردترین ضایعات فلزی، ضایعات آهن یا همون آهن قراضه ست. بازیافت آهن قراضه، کاربرد اقتصادی و محیط زیستی بسیاری داره. شاید عبارت اقتصاد چرخشی رو شنیده باشید.
 • این مفهوم می گه که همه ی چیزها و ابزارهای تولیدشده باید به نحوی ساخته بشن که بتونن به حالت بی مصرف دربیان و بعد دوباره بازیافت و به شکل یک محصول نهایی تولید بشن. آهن قراضه یکی از موادیه که می تونه دوباره به شکلی جدید قابل استفاده باشه.
 • کاربردهای صنعتی:آهن قراضه یا ضایعات آلومینیوم در صنعت ساخت وساز به خصوص پروژه های جاده سازی و پل سازی استفاده ی زیادی دارن؛ در صنعت حمل ونقل هم می تونه در تولید خودرو، هواپیما و اشکال دیگر حمل و نقل استفاده بشه.
 • شاید براتون جالب باشه که کاربرد دیگه ای از این مواد رو هم بدونید: سم زدایی آب های دفعی و هرز آب های صنعتی! ضایعات آهن و دیگر فلزات، در تولید ظرف ها توسط شرکت های مختلف و کمپانی ها نیز به کار می آن.
 • این نوع استفاده ی دوباره، به محیط زیست کمک کرده تا دیگه نیازی برای حفر و استخراج منابع طبیعی کمیاب نباشه.
 • محصولات فلزی جدیدتر و سخت تر:ضایعات بازیافتی فولاد می تونه در یک فرایند با استفاده از قوس الکتریکی در کوره تبدیل به ابزارهایی باکیفیت بشه؛ فولاد ضد خش هم می تونه با همین فرایند تولید بشه. در این فرایند از حرارت و انفجار و سروصدای زیادی استفاده می شه.
 • یا ضایعات مس می تونن از طریق این فرایندها به شکل محصولات مختلف دربیان ولی آلومینیوم در دمای خیلی پایین تری نسبت به آلومینیوم خالص ذوب می شن پس برای آلومینیوم این فرایند به انرژی خیلی کمتری نیازمنده.
 • این قضیه عموماً برای همه ی فلزات بازیافتی صدق می کنه و در این فرآیند نه تنها انرژی بیشتری ذخیره می شه بلکه انتشار دی اکسید کربن هم کمتر می شه؛ درنتیجه محیط زیست حفظ می شه و در فرایند تولید، صرفه جویی اقتصادی بیشتری حاصل می شه و در نهایت محصول به دست مشتری می رسه.
 • ابزارهای خانگی:ابزارهای فلزی اغلب از فلزات بازیافتی ایجاد می شن و می تونن زیبا و بادوام باشن. صندلی ها، میزها، نیمکت ها و لامپ ها تنها بخشی از این ابزارهان که از آهن قراضه و دیگر فلزات ساخته می شن.
 • کاربردهای هنری:بعضی از افرادی که دید هنری دارن با دیدن کپه و تجمعی از ضایعات آهن به فکر انجام کارهای هنری با اون ها می افتن. مثلا برای ساخت مجسمه های هنری از این مواد استفاده های زیادی می شه.
 • حتی کسانی که حرفه ای و ماهر نیستن هم از خلاقیت هاشون برای انجام کارهای هنری بهره برده ان و از نمایش این آثار روی دیوارهای منزل شون احساس شعف و غرور می کنن! دکورهای ساخته شده از فلز هم به نوبه ی خود سبکی غریزی در این هنر محسوب می شه.
 • کمک به حفظ محیط زیست:علاوه بر کاربردهای گفته شده در بالا، بد نیست به میزان صرفه جویی اقتصادی برای محیط زیست هم اشاره کنیم. برای مثال استفاده کردن از فولاد بازیافتی باعث کاهش 86 درصدی در آلودگی هوا می شه؛ کاهش استفاده از آب 40 درصد و کاهش آلودگی آب هم 76 درصد گزارش شده. این نوع فلزات بازیافتی در کل اندازه و وسعت محل های دفن زباله رو هم کاهش می دن.
 • همین طور که می بینید بازیافت در تمام فعالیت های روزمره ی ما می تونه نقش پررنگی داشته باشه از زباله های خونگی بگیر تا ضایعات ساختمونی یا صنعتی. هر چی بیشتر جلو می ریم اهمیت بازیافت در حفظ محیط زندگی مون بیشتر می شه؛ پس بازیافت رو جدی بگیرید و فراموش نکنید که پاکزیدر این راه همراه شماست.
شعبه های سمساری
سمساری صد دستگاه , ضایعات صد دستگاه
سمساری 13 آبان, ضایعات 13 آبان
سمساری پانزده خرداد, ضایعات پانزده خرداد
سمساری 16آذر, بری 16آذر
سمساری 17شهریور, ضایعات 17شهریور
سمساری چهارصد دستگاه, ضایعات چهارصد دستگاه
سمساری هفت تیر, ضایعات هفت تیر
سمساری مرادآباد, ضایعات مرادآباد
سمساری آبک, ضایعات آبک
سمساری 13آبان, ضایعات 13آبان
سمساری عباسی, ضایعات عباسی
سمساری اباذر, ضایعات اباذر
سمساری عباس آباد, ضایعات عباس آباد
سمساری عباسیه, ضایعات عباسیه
سمساری امامزاده عبدالله, ضایعات امامزاده عبدالله
سمساری سازمان آب, ضایعات سازمان آب
سمساری دبستان, ضایعات دبستان
سمساری ابوسعید, ضایعات ابوسعید
درباره سمساری
سمساری ابوذر, ضایعات ابوذر
سمساری افراسیابی, ضایعات افراسیابی
سمساری افسریه, ضایعات افسریه
سمساری آگاهی, ضایعات آگاهی
سمساری اقدسیه ضایعات اقدسیه
سمساری آهنگ, ضایعات آهنگ
سمساری آهنگران, ضایعات آهنگران
سمساری هلال احمر, ضایعات هلال احمر
سمساری احتشامیه, ضایعات احتشامیه
سمساری آجودانیه, ضایعات آجودانیه
سمساری باکری, ضایعات باکری
سمساری اتوبان امام علی, ضایعات اتوبان امام علی
سمساری علی آباد, ضایعات علی آباد
سمساری المهدی, ضایعات المهدی
سمساری امامزاده عبداله, ضایعات امامزاده عبداله
سمساری امانیه, ضایعات امانیه
سمساری امین حضور, ضایعات امین حضور
سمساری امیربهادر, ضایعات امیربهادر
سمساری امیرآباد, ضایعات امیرآباد
سمساری امیریه, ضایعات امیریه
سمساری امجدیه خاقانی, ضایعات امجدیه خاقانی
سمساری امجدیه, ضایعات امجدیه
سمساری انبار نفت, ضایعات انبار نفت
سمساری اندرزگو, ضایعات اندرزگو
سمساری شهرک اندیشه, ضایعات شهرک اندیشه
سمساری شهرک آپادانا, ضایعات شهرک آپادانا
سمساری اراج, ضایعات اراج
سمساری آرارات, ضایعات آرارات
سمساری مقدس اردبیلی, ضایعات مقدس اردبیلی
سمساری آرژانتین , ضایعات آرژانتین
سمساری آریاشهر (صادقیه), ضایعات آریاشهر (صادقیه)
سمساری ارامنه, ضایعات ارامنه
سمساری بلوار ارتش, ضایعات بلوار ارتش
سمساری اسدآباد, ضایعات اسدآباد
سمساری شهید اسدی, ضایعات شهید اسدی
سمساری امامزاده حسن, ضایعات امامزاده حسن
سمساری آسمانها, ضایعات آسمانها
سمساری اشرفی اصفهانی, ضایعات اشرفی اصفهانی
سمساری آشتیانی, ضایعات آشتیانی
سمساری اتابک, ضایعات اتابک
سمساری ایوانک, ضایعات ایوانک
سمساری آذربایجان, ضایعات آذربایجان
سمساری آذری, ضایعات آذری
سمساری ازگل, ضایعات ازگل
سمساری شهرک آزمایش, ضایعات شهرک آزمایش
سمساری اتوبان بابایی, ضایعات اتوبان بابایی
سمساری اتوبان باقری, ضایعات اتوبان باقری
سمساری شهرک شهید باقری, ضایعات شهرک شهید باقری
سمساری بهاران, ضایعات بهاران
سمساری بهارستان, ضایعات بهارستان
سمساری شیخ بهایی, ضایعات شیخ بهایی
سمساری بهمنیار, ضایعات بهمنیار
سمساری شهرک 22بهمن, ضایعات شهرک 22بهمن
سمساری باروت کوبی, ضایعات باروت کوبی
سمساری باشگاه نفت, ضایعات باشگاه نفت
سمساری شهرک بعثت, ضایعات شهرک بعثت
سمساری بهبودی, ضایعات بهبودی
سمساری بهداشت, ضایعات بهداشت
سمساری بهجت آباد, ضایعات بهجت آباد
سمساری بریانک, ضایعات بریانک
سمساری کوی بیمه, ضایعات کوی بیمه
سمساری حصاربوعلی, ضایعات حصاربوعلی
سمساری بوعلی, ضایعات بوعلی
سمساری بولیوار, ضایعات بولیوار
سمساری بلور سازی, ضایعات بلور سازی
سمساری بروجردی, ضایعات بروجردی
سمساری
سمساری هفت چنار, ضایعات هفت چنار
سمساری چیتگر, ضایعات چیتگر
سمساری دریاچه چیتگر, ضایعات دریاچه چیتگر
سمساری چیذر, ضایعات چیذر
سمساری چوب تراش, ضایعات چوب تراش
تماس سمساری تهران
سمساری شهرک مخابرات, ضایعات شهرک مخابرات
مشتریان سمساری تهران
سمساری دامپزشکی, ضایعات دامپزشکی
سمساری دامپزشکی, ضایعات دامپزشکی
سمساری شهرک صنعتی شریف, ضایعات شهرک صنعتی شریف
سمساری شهرک دانشگاه تهران, ضایعات شهرک دانشگاه تهران
سمساری دارآباد, ضایعات دارآباد
سمساری درکه, ضایعات درکه
سمساری دربند, ضایعات دربند
سمساری دردشت, ضایعات دردشت
سمساری ولید دارو, ضایعات تولید دارو
سمساری دروازه شمیران, ضایعات دروازه شمیران
سمساری دریا, ضایعات دریا
سمساری داودیه, ضایعات داودیه
ضایعات تهران
سمساری دهقان, ضایعات دهقان
سمساری شهرک دژبان, ضایعات شهرک دژبان
سمساری دلاوران, ضایعات دلاوران
سمساری درختی, ضایعات درختی
سمساری جماران, ضایعات جماران
سمساری دیباجی, ضایعات دیباجی
سمساری دخانیات, ضایعات دخانیات
سمساری دولت آباد, ضایعات دولت آباد
سمساری دولتخواه, ضایعات دولتخواه
سمساری دولاب, ضایعات دولاب
سمساری دولت, ضایعات دولت
سمساری حشمت الدوله, ضایعات حشمت الدوله
سمساری درب دوم, ضایعات درب دوم
سمساری دروس, ضایعات دروس
سمساری شهید دستغیب, ضایعات شهید دستغیب
سمساری دزاشیب, ضایعات دزاشیب
سمساری ابن بابویه, ضایعات ابن بابویه
سمساری اجاره دار, ضایعات اجاره دار
سمساری شهرک اکباتان, ضایعات شهرک اکباتان
سمساری الهیه (فرشته),ضایعات الهیه (فرشته)
سمساری امامت, ضایعات امامت
سمساری شهرک امام خمینی, ضایعات شهرک امام خمینی
سمساری امامزاده قاسم ضایعات امامزاده قاسم
سمساری انقلاب, ضایعات انقلاب
سمساری کوی ارم, ضایعات کوی ارم
سمساری ارم, ضایعات ارم
سمساری اسفندیاری و بستان, ضایعات اسفندیاری و بستان
سمساری اسکندری, ضایعات اسکندری
سمساری اسلام آباد - والفجر, ضایعات اسلام آباد - وا
سمساری اسماعیل آباد, ضایعات اسماعیل آباد
سمساری استخر, ضایعات استخر
سمساری شهرک استقلال, ضایعات شهرک استقلال
سمساری اوین , ضایعات اوین
سمساری فدک, ضایعات فدک
سمساری باغ فیض, ضایعات باغ فیض
سمساری فلاح, ضایعات فلاح
سئوالات متدول ضایعات تهران
سمساری فرحزاد, ضایعات فرحزاد
سمساری فرمانیه, ضایعات فرمانیه
سمساری دهقان, ضایعات دهقان
سمساری فرزانه, ضایعات فرزانه
سمساری فاطمی, ضایعات فاطمی
سمساری فتح - صنعتی, ضایعات فتح - صنعتی
سمساری بزرگراه فتح, ضایعات بزرگراه فتح
سمساری فلسطین , ضایعات فلسطین
سمساری باغ فردوس, ضایعات باغ فردوس
سمساری بلوار فردوس, ضایعات بلوار فردوس
سمساری فردوسی, ضایعات فردوسی
سمساری شهرک پرواز, ضایعات شهرک پرواز
سمساری فرودگاه, ضایعات فرودگاه
سمساری فرجام, ضایعات فرجام
سمساری فروزش , ضایعات فروزش
سمساری جی – شبیری, ضایعات جی – شبیری
سمساری قلمستان , ضایعات قلمستان
سمساری گاندی, ضایعات گاندی
سمساری قاسم آباد, ضایعات قاسم آباد
سمساری قاسم اباد , ضایعات قاسم اباد
سمساری قصر فیروزه, ضایعات قصر فیروزه
سمساری قزوین, ضایعات قزوین
سمساری گیشا, ضایعات گیشا
سمساری شهرک ژاندارمری, ضایعات شهرک ژاندارمری
سمساری قصرالدشت, ضایعات قصرالدشت
سمساری قیطریه, ضایعات قیطریه
سمساری قلهک, ضایعات قلهک
سمساری جیحون, ضایعات جیحون
سمساری قبا, ضایعات قبا
سمساری شهرک قدس, ضایعات شهرک قدس
سمساری گلاب دره, ضایعات گلاب دره
سمساری گلابدره, ضایعات گلابدره
سمساری گلچین, ضایعات گلچین
سمساری شهرک گلستان, ضایعات شهرک گلستان
سمساری گلستان غربی, ضایعات گلستان غربی
سمساری قلهک, ضایعات قلهک
سمساری گلها, ضایعات گلها
سمساری پاسدارگمنام, ضایعات پاسدارگمنام
سمساری گمرک, ضایعات گمرک
سمساری گرگان, ضایعات گرگان
سمساری پاسداران, ضایعات پاسداران
سمساری شیخ هادی, ضایعات شیخ هادی
سمساری حافظیه, ضایعات حافظیه
سمساری حقانی , ضایعات حقانی
سمساری اتوبان حکیم, ضایعات اتوبان حکیم
سمساری حکیمیه, ضایعات حکیمیه
سمساری حمزه آباد, ضایعات حمزه آباد
سمساری حسن آباد, ضایعات حسن آباد
سمساری بنی هاشم, ضایعات بنی هاشم
سمساری هاشمی, ضایعات هاشمی
سمساری نیروی هوایی, ضایعات نیروی هوایی
سمساری شاهین, ضایعات شاهین
سمساری همت غرب, ضایعات همت غرب
سمساری هروی, ضایعات هروی
سمساری حسام الدین, ضایعات حسام الدین
سمساری حصارک, ضایعات حصارک
سمساری حشمتیه, ضایعات حشمتیه
سمساری حشمت الدوله – جمالزاده, ضایعات حشمت الدوله – جمالزاده
سمساری هنگام, ضایعات هنگام
سمساری امامزاده یحیی, ضایعات امامزاده یحیی
سمساری همایونشهر, ضایعات همایونشهر
سمساری میدان حر, ضایعات میدان حر
سمساری حسینی - فردوس, ضایعات حسینی - فردوس
سمساری هفت حوض, ضایعات هفت حوض
سمساری دکتر هوشیار, ضایعات دکتر هوشیار
سمساری امام حسین, ضایعات امام حسین
سمساری ایران, ضایعات ایران
سمساری ایرانشهر, ضایعات ایرانشهر
سمساری ایران زمین, ضایعات ایران زمین
سمساری جابری, ضایعات جابری
سمساری جلال آل احمد, ضایعات جلال آل احمد
سمساری جلیلی, ضایعات جلیلی
سمساری جمال آباد, ضایعات جمال آباد
سمساری جمالزاده, ضایعات جمالزاده
سمساری شهرک ژاندارمری, ضایعات شهرک ژاندارمری
سمساری سردار جنگل, ضایعات سردار جنگل
سمساری جنت آباد, ضایعات جنت آباد
سمساری جشنواره, ضایعات جشنواره
سمساری برادران جوادیان, ضایعات برادران جوادیان
سمساری جوادیه, ضایعات جوادیه
سمساری جوانمرد قصاب, ضایعات جوانمرد قصاب
سمساری اتوبان محمد علی جناح, ضایعات اتوبان محمد علی جناح
سمساری میدان جهاد, ضایعات میدان جهاد
سمساری جمال زاده, ضایعات جمال زاده
سمساری جلفا, ضایعات جلفا
سمساری جمهوری, ضایعات جمهوری
ضایعات جنوب تهران
سمساری جوستان, ضایعات جوستان
سمساری جردن, ضایعات جردن
سمساری کاج, ضایعات کاج
سمساری کامرانیه, ضایعات کامرانیه
سمساری اتوبان تهران کرج, ضایعات اتوبان تهران کرج
سمساری کارگر شمالی, ضایعات کارگر شمالی
سمساری کریم خان, ضایعات کریم خان
سمساری کریمخان, ضایعات کریمخان
سمساری کارون, ضایعات کارون
سمساری کارون جنوبی, ضایعات کارون جنوبی
سمساری کاشان, ضایعات کاشان
سمساری کاشانی, ضایعات کاشانی
سمساری کاشانک, ضایعات کاشانک
سمساری کاوسیه, ضایعات کاوسیه
سمساری کاظم آباد, ضایعات کاظم آباد
سمساری کرمان, ضایعات کرمان
سمساری کشاورز غربی, ضایعات کشاورز غربی
سمساری میدان کتابی, ضایعات میدان کتابی
سمساری غرب تهران
سمساری خاقانی, ضایعات خاقانی
سمساری خواجه نظام غربی, ضایعات خواجه نظام غربی
سمساری خواجه نصیر و حقوقی, ضایعات خواجه نصیر و حقوقی
سمساری خواجه نظام شرقی, ضایعات خواجه نظام شرقی
سمساری خلیج فارس, ضایعات خلیج فارس
سمساری خانی آباد, ضایعات خانی آباد
سمساری خاوران, ضایعات خاوران
سمساری شهرک غزالی, ضایعات شهرک غزالی
سمساری خزانه, ضایعات خزانه
سمساری خرم رودی, ضایعات خرم رودی
سمساری خرمشهر, ضایعات خرمشهر
سمساری خراسان, ضایعات خراسان
سمساری خوش , ضایعات خوش
سمساری کن, ضایعات کن
سمساری شهرک کوهسار, ضایعات شهرک کوهسار
سمساری کلاهدوز , ضایعات کلاهدوز
سمساری کمیل, ضایعات کمیل
سمساری شهرک کوهسار, ضایعات شهرک کوهسار
سمساری کردستان, ضایعات کردستان
سمساری قنات کوثر, ضایعات قنات کوثر
سمساری کوثر, ضایعات کوثر
سمساری بلوار کشاورز, ضایعات بلوار کشاورز
سمساری لاله زارنو, ضایعات لاله زارنو
سمساری پارک لاله, ضایعات پارک لاله
سمساری لارک, ضایعات لارک
سمساری لشگر, ضایعات لشگر
سمساری لویزان, ضایعات لویزان
سمساری علم و صنعت, ضایعات علم و صنعت
سمساری مدائن, ضایعات مدائن
سمساری شهید مدنی, ضایعات شهید مدنی
سمساری محمودیه, ضایعات محمودیه
سمساری مجید آباد, ضایعات مجید آباد
سمساری مجیدیه, ضایعات مجیدیه
سمساری مخصوص, ضایعات مخصوص
سمساری مالک اشتر, ضایعات مالک اشتر
سمساری منظریه, ضایعات منظریه
سمساری بازار, ضایعات بازار
سمساری شهید هرندی, ضایعات شهید هرندی
سمساری مرودشت, ضایعات مرودشت
سمساری مهرآباد, ضایعات مهرآباد
سمساری مهران, ضایعات مهران
سمساری میدان ملت, ضایعات میدان ملت
سمساری مینای, ضایعات مینای
سمساری مینی سیتی, ضایعات مینی سیتی
سمساری میرداماد, ضایعات میرداماد
سمساری مدیریت, ضایعات مدیریت
سمساری استاد معین, ضایعات استاد معین
سمساری مفتح , ضایعات مفتح
سمساری مقدم, ضایعات مقدم
سمساری مولوی, ضایعات مولوی
سمساری منیریه, ضایعات منیریه
سمساری مطهری, ضایعات مطهری
سمساری قائم مقام - سنائی, ضایعات قائم مقام - سنائی
سمساری نبرد, ضایعات نبرد
سمساری نبی اکرم, ضایعات نبی اکرم
سمساری شهرک نفت, ضایعات شهرک نفت
سمساری انبارنفت, ضایعات انبارنفت
سمساری تارمک, ضایعات تارمک
سمساری کوی نصر, ضایعات کوی نصر
سمساری نواب صفوی, ضایعات نواب صفوی
سمساری نازی آباد, ضایعات نازی آباد
سمساری نجات اللهی, بری نجات اللهی
سمساری اتوبان نیایش, ضایعات اتوبان نیایش
سمساری نیکنام, ضایعات نیکنام
سمساری شهیدقندی- نیلوفر, ضایعات شهیدقندی- نیلوفر
سمساری نیاوران, ضایعات نیاوران
سمساری نوبنیاد, ضایعات نوبنیاد
سمساری مینای شمالی, ضایعات مینای شمالی
سمساری اتوبان شیخ فضل اله نوری, ضایعات اتوبان شیخ فضل اله نوری
سمساری نصرت, ضایعات نصرت
سمساری نظام آباد, ضایعات نظام آباد
سمساری اوقاف, ضایعات اوقاف
سمساری دهکده المپیک, ضایعات دهکده المپیک
سمساری امید - دژبان, ضایعات امید - دژبان
سمساری اختیاریه, ضایعات اختیاریه
سمساری ارگ, ضایعات ارگ
سمساری سازمان برنامه, ضایعات سازمان برنامه
سمساری اتوبان محلاتی, ضایعات اتوبان محلاتی
سمساری پامنار, ضایعات پامنار
سمساری پرستار, ضایعات پرستار
سمساری پردیسان, ضایعات پردیسان
سمساری پارک وی, ضایعات پارک وی
سمساری بلوار پروین, ضایعات بلوار پروین
سمساری پاستور, ضایعات پاستور
سمساری پیامبر, ضایعات پیامبر
سمساری پیچ شمیران, ضایعات پیچ شمیران
سمساری آزاد شهر - پیکان شهر, ضایعات آزاد شهر - پیک
سمساری پیروزی, ضایعات پیروزی
سمساری پلیس, ضایعات پلیس
سمساری پونک, ضایعات پونک
سمساری نبی اکرم (ص), ضایعات نبی اکرم (ص)
سمساری قزل قلعه, ضایعات قزل قلعه
سمساری راه آهن, ضایعات راه آهن
سمساری شهرک راه آهن, ضایعات شهرک راه آهن
سمساری شهید رجایی, ضایعات شهید رجایی
سمساری رسالت, ضایعات رسالت
سمساری ری, ضایعات ری
سمساری رودکی, ضایعات رودکی
سمساری رفتگر, ضایعات رفتگر
سمساری رستم آباد- فرمانیه, ضایعات رستم آباد- فرمانیه
سمساری سعادت آباد, ضایعات سعادت آباد
سمساری سبلان, ضایعات سبلان
سمساری سعدآباد, ضایعات سعدآباد
سمساری صادقیه, ضایعات صادقیه
سمساری سعدی, ضایعات سعدی
سمساری اتوبان صدر, ضایعات اتوبان صدر
سمساری ساعی, ضایعات ساعی
سمساری صفا, ضایعات صفا
سمساری ساقدوش, ضایعات ساقدوش
سمساری صاحبقرانیه, ضایعات صاحبقرانیه
سمساری سلسبیل جنوبی, ضایعات سلسبیل جنوبی
سمساری سنایی, ضایعات سنایی
سمساری سنگلج, ضایعات سنگلج
سمساری سرآسیاب, ضایعات سرآسیاب
سمساری سرآسیاب مهرآباد, ضایعات سرآسیاب مهرآباد
سمساری سرباز, ضایعات سرباز
سمساری ستاری, ضایعات ستاری
سمساری ستارخان, ضایعات ستارخان
سمساری اتوبان صیاد شیرازی, ضایعات اتوبان صیاد شیرازی
سمساری خاک سفید, ضایعات خاک سفید
خدمات سمساری
سمساری سید خندان, ضایعات سید خندان
سمساری شاد آباد, ضایعات شاد آباد
سمساری شادمان, ضایعات شادمان
سمساری شادمهر, ضایعات شادمهر
سمساری شاهین, ضایعات شاهین
سمساری شهرک دریا, ضایعات شهرک دریا
سمساری شهرک غرب, ضایعات شهرک غرب
سمساری شهرک پاسداران, ضایعات شهرک پاسداران
سمساری شهران, ضایعات شهران
سمساری شهرآرا, ضایعات شهرآرا
سمساری شهرک شهردار, ضایعات شهرک شهردار
سمساری شهرک شهرداری, ضایعات شهرک شهرداری
سمساری شکیب, ضایعات شکیب
سمساری شمیران نو, ضایعات شمیران نو
سمساری شمس آباد, ضایعات شمس آباد
سمساری شمشیری, ضایعات شمشیری
سمساری شهرک آزادی, ضایعات شهرک آزادی
سمساری شارق, ضایعات شارق ب
سمساری شارق الف, ضایعات شارق الف
سمساری شریعتی, ضایعات شریعتی
سمساری شیان , ضایعات شیان
سمساری شبیری جی, ضایعات شبیری جی
سمساری شیخ صفی, ضایعات شیخ صفی
سمساری شیراز, ضایعات شیراز
سمساری شیوا, ضایعات شیوا
سمساری شهدا, ضایعات شهدا
سمساری شکوفه, ضایعات شکوفه
ضایعات شمال تهران
سمساری شورا, ضایعات شورا
سمساری سی متری جی, ضایعات سی متری جی
سمساری سینا, ضایعات سینا
سمساری سیندخت, ضایعات سیندخت
سمساری سوهانک, ضایعات سوهانک
سمساری سهروردی باغ صبا, ضایعات سهروردی باغ صبا
سمساری سلیمانی - تیموری, ضایعات سلیمانی - تیموری
سمساری دهقان, ضایعات سلیمانی تیموری
سمساری سولقان, ضایعات سولقان
سمساری سرخه حصار, ضایعات سرخه حصار
سمساری دژکام, ضایعات دژکام
سمساری سراج, ضایعات سراج
سمساری تقی آباد, ضایعات تقی آباد
سمساری تیموری, ضایعات تیموری
سمساری تجریش, ضایعات تجریش
سمساری تختی, ضایعات تختی
سمساری طالقانی, ضایعات طالقانی
سمساری طرشت, ضایعات طرشت
سمساری تسلیحات, ضایعات تسلیحات
سمساری بلوار تعاون, ضایعات بلوار تعاون
سمساری تاکسیرانی, ضایعات تاکسیرانی
سمساری دانشگاه تهران, ضایعات دانشگاه تهران
سمساری تهران نو, ضایعات تهران نو
سمساری تهرانپارس, ضایعات تهرانپارس
سمساری تهرانسر, ضایعات تهرانسر
سمساری تهران ویلا, ضایعات ستارخان
سمساری توحید, ضایعات توحید
سمساری طوس, ضایعات طوس
سمساری توانیر, ضایعات توانیر
سمساری قیام, ضایعات قیام
سمساری وحدت اسلامی, ضایعات وحدت اسلامی
سمساری وحیدیه, ضایعات وحیدیه
سمساری شهرک والفجر, ضایعات شهرک والفجر
سمساری ولیعصر, ضایعات ولیعصر
سمساری میدان ولیعصر, ضایعات میدان ولیعصر
سمساری ولیعصر, ضایعات ولیعصر
سمساری ونک, ضایعات ونک
سمساری وزراء, ضایعات وزراء
سمساری وردآورد, ضایعات وردآورد
سمساری وصفنارد, ضایعات وصفنارد
سمساری بوستان ولایت, ضایعات بوستان ولایت
سمساری ولنجک, ضایعات ولنجک
سمساری ولیعصر(بین پارک وی ونیایش), ضایعات ولیعصر(بین پارک وی ونیایش)
سمساری ویلا شهر, ضایعات ویلا شهر
سمساری آبشار, ضایعات آبشار
سمساری سر آسیب دولاب, ضایعات سر آسیب دولاب
سمساری اتوبان یادگار امام, ضایعات اتوبان یادگار امام
سمساری یافت آباد , ضایعات یافت آباد
سمساری یاخچی آباد, ضایعات یاخچی آباد
سمساری شهرک یاس, ضایعات شهرک یاس
سمساری یوسف آباد, ضایعات یوسف آباد
سمساری ظفر, ضایعات ظفر
سمساری زعفرانیه, ضایعات زعفرانیه
سمساری زاهد گیلانی, ضایعات زاهد گیلانی
سمساری صاحب الزمان, ضایعات صاحب الزمان
سمساری زمزم, ضایعات زمزم
سمساری زینبیه, ضایعات زینبیه
سمساری زنجان, ضایعات زنجان
سمساری زنجان جنوبی, ضایعات زنجان جنوبی
سمساری زرگنده, ضایعات زرگنده
سمساری زرکش, ضایعات زرکش
سمساری ضرابخانه, ضایعات ضرابخانه
سمساری زرتشت, ضایعات زرتشت
سمساری زهتابی, ضایعات زهتابی
سمساری زیبا دشت, ضایعات زیبا دشت
سمساری شهر زیبا, ضایعات شهر زیبا